صفحه اصلی > اخبار 


نسخه چاپي       ارسال به دوست

 

معاونت آموزشی، تحقیقات و دانشجویی فرهنگی دانشکده علوم پزشکی اسفراین

دانشجویان جدید الورود دانشکده علوم پزشکی اسفراین مشاوره فردی شدند.


به گزارش روابط عمومی، دانشکده علوم پزشکی اسفراین با مشاوره فردی دانشجویان جدید الورود به استقبال آنها رفت.
معاون آموزشی ، تحقیقات و دانشجویی _ فرهنگی دانشکده علوم پزشکی اسفراین در گفت و گو با خبرنگار مفدا گفت : پایش سلامت روان در بین دانشجویان ورودی جدید با تست GTP به صورت فردی انجام شد.
دکتر علی اصغر نشاط با بیان اینکه با توجه به نیاز حمایت درست از دانشجویان ورودی جدید که به تازگی از خانواده مستقل شده اند افزود : انجام این تست با هدف ایجاد روابط مطلوب بین دانشجویان و اساتید و پیشگیری از برخی آسیب های احتمالی روانی _ اجتماعی اجرا شد.
وی با اشاره به اینکه امسال تلاش شد برای خانواده دانشجویان جلسات گروهی مشاوره نیز برگزار شود افزود : در این جلسه آموزشی اطلاعات لازم برای آشنایی با فضای جدید پیش روی فرزندانشان، فعالیت‌های دانشجویی که باید والدین در محیط دانشگاه دنبال کنند، ضرورت همراهی خانواده ها و مشکلات و آسیب‌هایی که دانشجو ممکن است در صورت نداشتن دقت لازم با آن روبه رو شود ارائه شد.
معاون آموزشی ، تحقیقات و دانشجویی _ فرهنگی دانشکده علوم پزشکی اسفراین از ادامه ی مشاوره دانشجویان در طی سال تحصیلی خبر داد و گفت : دانشجویان محترم می توانند در روز های زوج از ساعت 9 تا 12 صبح و در روز های فرد از ساعت 4 تا 7 عصر برای مشاوره به اداره مشاوره دانشکده علوم پزشکی مراجعه کنند.

١١:٥٣ دوشنبه ٣ مهر ١٣٩٧ / شماره: ٤٤٦١ / تعداد نمایش: 55 / گروه خبری: اخبار معاونت آموزشی