صفحه اصلی > اخبار 


نسخه چاپي       ارسال به دوست

 

معاونت آموزشی، تحقیقات و دانشجویی فرهنگی دانشکده علوم پزشکی اسفراین

بوی ماه مهر در دانشکده علوم پزشکی اسفراین با ورود 69 دانشجوی جدید

معاون آموزشی ، تحقیقاتی و دانشجویی_ فرهنگی دانشکده علوم پزشکی اسفراین در گفت و گو با خبرنگار مفدا گفت : در مهر ماه امسال این دانشکده میزبان 69 دانشجوی ورودی جدید بود.
دکتر علی اصغر نشاط با بیان اینکه از این تعداد 38 دانشجو درشته پرستاری ، 16 دانشجو در رشته بهداشت عمومی و 15 دانشجو نیز در رشته بهداشت حرفه ای ثبت نام کرده اند افزود : اسامی و تعداد پذیرفته شدگان رشته فوریت پزشکی نیز در نیمه دوم سال تحصیلی اعلام می شود.
وی با اشاره به اینکه هم اکنون همه ی دانشجویان در کلاس های درسی خود حاضر هستند گفت : کلاس های دانشجویان در رشته بهداشت حرفه ای از نیمه دوم سال تحصیلی آغاز می شود.
معاون آموزشی ، تحقیقاتی و دانشجویی_ فرهنگی دانشکده علوم پزشکی اسفراین با بیان اینکه این دانشکده در جهت رفاه دانشجویان دو خوابگاه پسرانه و یک خوابگاه دخترانه را پیش بینی کرده است گفت : تمامی دانشجویان غیر بومی در خوابگاه ها اسکان داده شده اند.
دکتر علی اصغر نشاط ضمن آرزوی سال تحصیلی سرشار از موفقیت برای دانشجویان عزیز گفت : این  دانشکده با هدف افزایش رفاه دانشجویان، مجموعه ی چند منظوره رفاهی و دانشجویی را که دارای سلف سرویس ، مرکز آزمون مجازی ، سالن کنفرانس ، نماز خانه و سالن همایش است را در دست بهره برداری دارد.

١٣:٥٦ سه شنبه ١٠ مهر ١٣٩٧ / شماره: ٤٤٧١ / تعداد نمایش: 53 / گروه خبری: اخبار معاونت آموزشی